
Колодки гальмівні передні Матіз Ferodo
913 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: FDB1337
+380667142968
- +380 (66) 714-29-68(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (66) 216-96-05(Москвич)
- +380 (96) 301-59-37(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (98) 549-86-68(Москвич)
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Комплект гальмівних колодок для переднього гальма автомобілів Матиз.
Виробник: FERODO. Номер за каталогом: FDB1337.
Ціна вказана за комплект передніх гальмівних колодок Матіз на 2 колеса (4 шт.).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1337 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 127.3 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴/комплект


