
Колодки гальмівні передні Матіз Hi-Q
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP1086
+380667142968
- +380 (66) 714-29-68(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (66) 216-96-05(Москвич)
- +380 (96) 301-59-37(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (98) 549-86-68(Москвич)
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Гальмівні колодки передні на Матіз.
Виробник: Hi-Q (Корея). Номер за каталогом: SP1086.
Один із найпоширеніших варіантів на сьогодні.
Ціна вказана за комплект гальмівних колодок передніх на Матіз.
Усі деталі гальмівної системи Матиз можна побачити тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Код запчастини | SP1086 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель | Matiz |
| Марка | Daewoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴

