
Втулка переднього стабілізатора Лачетті CTR 19 мм
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: CVKD-29
+380667142968
- +380 (66) 714-29-68(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (66) 216-96-05(Москвич)
- +380 (96) 301-59-37(Таврія, Ланос, Матіз, Авео, ВАЗ)
- +380 (98) 549-86-68(Москвич)
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
Втулка переднього стабілізатора для автомобіля Лачетті.
Виробник: CTR (Корея). Номер за каталогом: CVKD-29.
Внутрішній діаметр на 19 мм.
Ціна вказана за 1 втулку. Усього їх у Вашому авто дві. Можуть так само стояти на 18 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Код запчастини | CVKD-29 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
| Країна виробник | Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴
